NAŠ TIM STRUČNJAKA

Domes d.o.o. se sastoji od predanih i talentiranih ljudi koji čine našu tvrtku onim što predstavlja danas…

Krunoslav Rogić, dipl.ing.rač.

Direktor

00385 47 416 979
00385 47 600 478

00385 98 456 465

krogic@domes.hr

3.DOMES-Portreti-JasminaReljac

Jasmina Reljac, ing. informatike

Voditelj ureda direktora, predstavnik uprave za QM

00385 47 416 979
00385 47 600 478

jasmina@domes.hr

1.DOMES-Portreti-AnaRogic

Mr.sc. Ana Rogić, dipl.ing.stroj.

Razvojni inženjer

00385 47 416 979
00385 47 600 478

00385 91 4422 633

domes@domes.hr

DOMES-Portreti-MarioVukovic

Mario Vuković, ing.prom.

Inženjer pripreme i prodaje
filtara i uređaja

00385 47 416 979
00385 47 600 478

00385 95 9000 198

mario@domes.hr

DOMES-Portreti-IvanKujinek

Ivan Kujinek, ing.stroj.

Inženjer pripreme i prodaje
filtarskih sustava

00385 47 416 979
00385 47 600 478

00385 99 6673 307

ivan@domes.hr

2.DOMES-Portreti-BrunoRogic2

Bruno Rogić, dipl.ing.stroj.

Tehnički savjetnik – Prokurista

00385 47 416 979
00385 47 600 478

00385 98 365 739

bruno@domes.hr

DOMES-Portreti-MarkoIvancic

Marko Ivančić, elektrotehničar

Tehničar u proizvodnji i servisu,
Specijalista zaštite na radu

00385 47 416 979
00385 47 600 478

marko@domes.hr

Filip Prđun, mag. ing. drvne tehnologije

Serviser strojarskih sustava

00385 47 416 979
00385 47 600 478

filip@domes.hr

Marin Grčić, ing.stroj.

Serviser strojarskih sustava

00385 47 416 979
00385 47 600 478

marin@domes.hr