NAŠ TIM STRUČNJAKA

Domes d.o.o. se sastoji od predanih i talentiranih ljudi koji čine našu tvrtku onim što predstavlja danas…

1.DOMES-Portreti-AnaRogic

Mr.sc. Ana Rogić, dipl.ing.stroj.

Direktor

047/416-979
047/600-478

091/4422-633

domes@domes.hr

3.DOMES-Portreti-JasminaReljac

Jasmina Reljac, ing.informatike

Voditelj ureda direktora, predstavnik uprave za QA

047/416-979
047/600-478

 

jasmina@domes.hr

2.DOMES-Portreti-BrunoRogic2

Bruno Rogić, dipl.ing.stroj.

Tehnički savjetnik – Prokurista

047/416-979
047/600-478

098/365-739

bruno@domes.hr

DOMES-Portreti-MarioVukovic

Mario Vuković, ing.prom.

Inženjer pripreme i prodaje
filtara i uređaja

047/416-979
047/600-478

095/9000-198

mario@domes.hr

DOMES-Portreti-IvanKujinek

Ivan Kujinek, ing.stroj.

Inženjer pripreme i prodaje
filtarskih sustava

047/416-979
047/600-478

099/6673-307

ivan@domes.hr

DOMES-Portreti-MarkoIvancic

Marko Ivančić, tehničar za mehatroniku

Tehničar u proizvodnji i servisu,
Specijalista zaštite na radu

047/416-979
047/600-478

marko@domes.hr

DOMES-Portreti-BojanStispancic

Bojan Stipančić, ing.stroj.

Inženjer u proizvodnji i servisu,
Priprema tehničke dokumentacije

047/416-979
047/600-478

bojan@domes.hr